fbpx

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Meow, Kocie! Od kilku lat naszą główną inspiracją są koty – nie tylko Escobar i Leia. Wielu z Was obserwujemy. Z wieloma z Was jesteśmy w stałym kontakcie. Dzielicie się z nami Waszymi historiami, a elementem łączącym je wszystkie są właśnie koty.

Co robimy?

Uwielbiamy minimalizm i design. Mimo, że rynek jest pełen ofert z kocimi produktami – nie znaleźliśmy tego, co chcieliśmy. Dlatego też postanowiliśmy zrobić coś nowego, skromnego i nienachalnego – tak, żeby żadna kocia matka, ani koci ojciec, czy po prostu miłośnik kotów się tego nie powstydził. 

Tworząc grafiki inspirujemy się Waszymi kotami, więc jest duża szansa, że w ofercie znajdziecie produkt z podobizną Waszego włochatego przyjaciela, którego dumnie będziecie nosić nie tylko w serduchu, ale i na serduchu.

Koty na koszulkach są wielkości około 5×5 cm, czyli dwa koty będą mieć około 9×9 cm. Ze względu na to, że jest to druk na tekstyliach, szczegóły takie jak kropeczki, wibrysy będą prawdopodobnie niewidoczne, niemniej nie utracą przez to charakteru.

Drukujemy koty w sprawdzonych drukarniach i na wysokiej jakości koszulkach – wielokrotnie przez nas testowanych. W ofercie posiadamy również akcesoria domowe tj. poszewki i plakaty, oraz staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę.

Less is more

Dla entuzjastów maksymalnego minimalizmu, przygotowaliśmy kolekcję Less Is More, którą wciąż rozbudowujemy. Naszym założeniem jest prostota w formie konturu, która idealnie sprawdza się w industrialnych i nie tylko wnętrzach. Podobnie jak w przypadku zwykłych plakatów – personalizacja jest możliwa.

Twój Kitku, Twoje dzieło

Więcej informacji wkrótce.

FAQ

  1. Nie znalazłeś w galerii swojego kitku? Napisz do nas – z przyjemnością go narysujemy i zaktualizujemy w sklepie produkty.
  2. Wpadł Ci w oko plakat, ale chcesz zmienić “claima”? Śmiało, napisz nam swoją propozycję, a my to zmienimy.

Wszelkie pytania kieruj na adres kontakt@meowkocie.com.